Jump to content
Logowanie steama narazie nie będzie aby odzyskać konto dajecie odzyskaj hasło lub nie pamiętam hasła podajecie e-mail który podaliście i dostajecice hasło na e-mailu
Sign in to follow this  
WlochIsPussy,

[ZAMKNIĘTY] Skarga na Wloch

Recommended Posts

Wjebał mi bana zamiast na 30 min, wjebał perma, i do tego jeszcze taki kozaczek byl przed adminem, a tera taka cipa co tylko banowac potrafi, nie pozdrawiam elo benc.

jaki nick w csie i kiedy to sie stało?

17 minut temu, WlochIsPussy, napisał:

Wjebał mi bana zamiast na 30 min, wjebał perma, i do tego jeszcze taki kozaczek byl przed adminem, a tera taka cipa co tylko banowac potrafi, nie pozdrawiam elo benc.

owszem zrobiłem to, mój błąd za szybko chciałem zbanować ponieważ wyzywał na u@ jak dostał gaga za wyzywanie i nie dałem opisu dlatego zrobił się perm. Uważam się w 100% odpowiedzialny i jestem gotów ponieść konsekwencje i chciałbym dodać że juz ma unbana. 

Edited by WŁOCH_TVN
  • Haha 1

Po pierwsze ja bym ci zostawil tego perma bo jestes dzieciakiem ktory jak dostanie gaga to placze od razu na u@ 

Po drugie caly czas wyzywasz graczy na serverze i twoj nick na forum jest dowodem 

Po trzecie K4B4T3K tez ci dał przypatkowo perma i nie napisales skargi?

pozdro 😉

Na moje to nawet nie powinien dostać unbana za spamienie mi na pw wiadomościami które nic nie wnoszą za swój nickname na forum oraz za wyzywanie pisząc ten temat.
@ WŁOCH_TVN  Nie przez to ze nie dodałeś opisu tylko cudzysłowia żeby to było ostatni raz bo 3 raz nie zamierzam o tym pisać żeby dodać między nickiem ""

• Like 2

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***

Temat został zamknięty!

Pozdrawiamy,
Administracja Hyperise.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...