Jump to content
Logowanie steama narazie nie będzie aby odzyskać konto dajecie odzyskaj hasło lub nie pamiętam hasła podajecie e-mail który podaliście i dostajecice hasło na e-mailu

Recommended Posts

WZÓR

Twój nick:Big Hopper Zapper
Admin, który Cię zbanował:PePe
Powód:AutoBH
Twój SteamID:STEAM_0:0555655248
Dokładna data oraz godzina:07.06.2020   11:24

Serwer, na którym dostałeś bana:ONLY MIRAGE

Link do sourcebana http://knutownia.gameclan.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:555655248&advType=steamid&Submit
Opis sytuacji:Dostałem bana za "AutoBH" którego nie mam bardzo chciałbym nie mieć bana więc proszę o sprawdzenie mnie więcej argumentów nie posiadam poprostu chce grać bo kozacki serwer 

Dobrze ze dostosowałeś się do wzoru

@ Pepe ♡ hyperise.pl  24h na rozpisanie demka

POZDRAWIAM ❤️

• Like 1

Posted (edited)

Witam Panie Big Hopper Zapper dziś około godziny 11:30 zostałeś permanentnie zbanowany na naszym serwerze za sprawą moich podejrzeń.

Nie mniej jednak to są jedyne rzeczy jakie byłem wstanie uchwycić podczas sprawdzania meczu w którym dostałeś perm'a oraz poprzedniego meczu :

link do demka poprzedniego meczu: http://771777.node16.pukawka.pl/dem-de_mirage-1594024642-1594026996.zip

3.05 - dziwne pokazywanie gdzie jest gracz

3.50 - patrzenie przez ścianę gdzie jest przeciwnik 

5.25 - drugi raz pokazywanie gdzie jest gracz 

9.54 - dziwne

11.15 - bardzo szybka reakcja, przeciwnik zabity przed zapalonym smoke'm

12.03 - dziwny strzał noscopem przez ścianę   

drugie demko z meczu którym dostałeś perm'a: http://771777.node16.pukawka.pl/dem-de_mirage-1594026998-1594029005.zip   

7.54 - moje podejrzenie o twoim AutoBH   

jeśli faktycznie jesteś taki dobry to oddaje ci rację     

Pozdro                                                                                                       

Edited by Pepe ♡ hyperise.pl

Jak będziesz chciał to sprawdzić mnie możesz discorda moge podać mi to tam nie przeszkadza 

Pozdrawiam

I zapewne chodziło ci o te że patrzyłem się w ścianę i tam tak ruszałem myszką jak tak to ja poprostu tak robię ale to tylko wtedy gdy jestem sam lub więcej osób.
Jeśli chodzi o mojego bhop-a to bardzo dużo trenowałem kz i no... trochę za dużo jak widzę.

Aż chce mi się obejrzeć te demko muszę sprawdzić XD

Dobry nie jestem po mojemu bo aim-a mam jak bot typowy tylko czasem się wygłupiam i dzisiaj zrobiłem takie flickshot-a że do bana normalnie mógłbym być ale nie wiem w którym to demku było wiem tyle że zrobiłem prawie 360

Pozdrawiam

Posted (edited)

Ej dobra teraz tak patrze te demko i to serio wygląda podejrzanie as fuck ;-;

jak zobaczyłem tego no scope w 12.03 to ja nie wiem co powiedzieć mimo tego że widziałem na radarze ale że prosto w niego to sie nie spodziewałem 

9.54 no co bhop ;-; to że raz od czasu uda takie coś to nie oznacza że mam autoBH lolz

ej ale naprawde nie spodziewałem się że gram jak bym miał mieć wh bez kitu
Oczywiście mam nadzieje że mnie odbanujecie...

Edited by Big Hopper Zapper
  • Haha 1
  • Przykro mi 1

3.05 - Był za daleko a jako idealnie nie mierzył.

3.50 - Celownik nie zatrzmał się na modelu gracza tylko za 

5.25 - Patrzył się na site a nie na ninje gdzie był gracz.

9.54 - Za bhop assista dostał by od antycheata prawdopodobnie.

11.15 - Normalne strzały

12.03 - Jak aimbot.

II Demko

7.54 - Zwykły bh

Skoro masz tyle przegranych godzin na kz skoro jesteś tak dobry to czemu grasz na społecznościowym serwerze nie na main koncie? wyjaśnisz? Pomimo że tylko 1 akcja była podejrzana jestem skłonny dać bana za te konto z 2lvl.

• Wow 1

Lvl moge wbić bo wiem że to wygląda podejrzanie ale main konto dostałem vac bana za griefing bo no... dużo sojuszników zabijałem a i tak szczerze poprostu robie bh na kz i przechodze mapy ale rekord skoku mój to totalne gówno mimo tego że nikt nie pytał i właśnie dlatego nie gram na main koncie mimo tego że mam vac-bana ale gdybym nie miał vac-bana to bym poprostu dostawał bany za bh tak jak tutaj mimo tego że tutaj mam właśnie ten lvl 2 i to wygląda podejrzanie jak mnie odbanujecie to wbije przynajmniej lvl 10

Pozdrawiam ❤️

Sory, że się wypowiadam, ale z tego co wiem VAC, za griefing to nie VAC, tylko ban z overwatcha w dodatku na miesiąc więc jakim cudem dostałeś VACA? I to jeszcze za griefing ?

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***

Witaj!
Twoje podanie prośba została rozpatrzona negatywnie.
Oznacza to, że ban nałożony na twoim koncie zostaje.

Pozdrawiamy,
Administracja Hyperise.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...